Valveteenused

Tunned end ebaturvaliselt? Meiega võid rahulikult närve säilitada.

Monitooring

Ööpäevaringne automatiseeritud järelvalve on parim garantii, et süsteemid toimiksid korrektselt ja katkematult.

Analüütiline videovalve

Analüütiline videovalve on innovaatiline turvatehnoloogia, mis kasutab arvutipõhiseid algoritme videopildi sügavamaks analüüsiks. Erinevalt tavalisest videovalvest võimaldab see täpsemat liikumise analüüsi, objektide tuvastamist ja käitumise jälgimist. Intelligentne häiretuvastus vähendab valehäirete hulka, võimaldades reaalajas teavitust ja kiiremat reageerimist olulistele sündmustele. Analüütiline videovalve suurendab üldist turvalisust, pakkudes tõhusamat ja intelligentsemat järelevalvet.

Tehniline valve

Juhtimiskeskus jälgib kõike objektil toimuvalt ööpäeva ringselt. Süsteemne logimine annab ülevaate kõigest toimuvast ning tagab parima turvalisuse.

Süsteemide hooldus

Teostame olemasolevatele turvasüsteemide hooldust ja parandust. Meie professionaalid garanteerivad, et kõik teie seadmed töötaksid laitmatult kogu eluea vältel.

Patrullteenus

Patrullekipaaž on ülevaate saamiseks üks parimaid lahendusi. Olgu igapäevane inspektsioon või kiirreageerimine, meie meeskond on valmis ööpäevaringselt Teie varal silma peal hoidma.

Mehitatud valve

Turvatöötaja eesmärk on tagada turvatunne nii päeval kui öösel, argipäeval ja puhkepäeval. Turvatöötaja saab kui meeskonna liikmeks, kes oma valvsa pilguga majas korda hoiab.