Side- ja võrguteenused

Üle küla hüüdmine ja teadete käsitsi toimetamine on muutunud tülikaks? Saab ka lihtsamalt!

Võrgulahendused

Pakume kvaliteetset arvutivõrku ja monitooringut, kasutades töökindlaid Cisco ja Fortigate seadmeid. Meie võrk tagab alati turvalise ühenduvuse, kaitstes teie andmeid tõhusalt. Spetsialiseerume võrguadministreerimisele, tagades teie ettevõtte võrgu stabiilsuse ja turvalisuse.

Raadioside

Meie raadiosideteenused hõlmavad nii seadmete renti kui ka vajalike sageduslubade taotlemist. Kasutame kaasaegseid DMR (digitaalside) käsijaamu, autojaamu, baasjaamu ja vajadusel repiitereid, tagades sujuva ja turvalise sideliikluse. Oleme teie usaldusväärne partner sidevajaduste täitmiseks.

Fiiberoptilised lahendused

Meie fiiberoptilised lahendused hõlmavad paigaldust ja termineerimist, võimaldades kiiret andmeedastust kohtades, kus vaskkaablist signaal nõrgeneb. Kasutame tipptasemel tehnoloogiat, et tagada optimaalne ühenduvus ja vastupidavus, viies teie ettevõtte võrgu uuele tasemele.

Võrguaudit

Oleme spetsialiseerunud võrguadministraatoriteks ja pakume kvaliteetset võrguauditit. Meie ekspertide käe all saate mõõta wifi signaalide tugevust kontoris, kontrollida tulemüüri logisid ning testida võrgu ribalaiuseid. Võrguaudit aitab teil mõista võrgu tugevusi ja nõrkusi, võimaldades teil teha informeeritud otsuseid võrgu efektiivsuse parandamiseks.