Seadmete rent

Vajad ajutist võrgu- või valvelahendust? Ole mureta! Meie kataloogis leidub lai valik erinevaid seadmeid rendiks.

Võrguseadmed

Pakume kvaliteetseid võrguseadmeid, sealhulgas switch'e, ruutereid ja sageduslinke, mis on olulised sujuva andmeedastuse tagamiseks teie ettevõtte võrgus. Meie rendiseadmed on tipptasemel ja aitavad tõsta teie ettevõtte võrgu jõudlust.

Valveseadmed

Meie valveseadmete valik hõlmab kaameraid, salvesteid, analüütikaservereid, tehnilisi valveseadmeid ja läbipääsuseadmeid. Tagame teie ettevõtte turvalisuse kõikides aspektides, pakkudes usaldusväärseid seadmeid, mis jälgivad ja kaitsevad teie vara ning töötajaid.

Kaamerad

Pakume kvaliteetseid kaameraid, mis tagavad efektiivse videojälgimise teie äripiirkondades. Meie kaamerad on varustatud kaasaegsete funktsioonidega, mis võimaldavad teil jälgida ja salvestada olulist teavet, tagades samal ajal kõrgtasemel turvalisuse ja järelevalve.

Salvestid

Meie salvestid on usaldusväärsed ja võimaldavad teil säilitada kvaliteetseid salvestisi valvesündmustest. Varustatud täiustatud salvestustehnoloogiaga tagavad meie seadmed, et oluline teave on alati käeulatuses, aidates kaasa turvalisuse ja jälgimise tõhustamisele.