Kes on BlackPoint?

Sellele küsimusele vastamiseks peaks alustama kerge ajalootunniga. Kõik meie meeskonna liikmed on alustanud oma teekonda ürituskorraldus maailmast. Võib ka öelda, et oleme kohati üles kasvanud lavapoodiumitel. Kuid ükshetk saime aru, et tunneme puudust uuest väljakutsest. Seetõttu asustasime Blackpoint OÜ. Meie meeskonna laia tausta ja loomingulise kujutlusvõime abil suudame pea igale probleemile lahenduse leida (arvatavasti keegi meist lennukiga väga edukalt ei lendaks, kuid hädapärast see ei takistaks meid proovimast).

Meeskond

Orhe

tegevjuht

orhe@blackpoint.ee

Karl Robert

IT-Spetsialist

karl@blackpoint.ee

Edvin

tehnik

edvin@blackpoint.ee

Jani

tehnik

jani@blackpoint.ee

Marko

Arendaja

marko@blackpoint.ee

Karl Sander

Erilahendused

sander@blackpoint.ee

Karmo

Tehnik

karmo@blackpoint.ee

Oliver

tehnik

oliver@blackpoint.ee

Grete

Graphic-design

Liiljan

Büroojuht

liiljan@blackpoint.ee

Klaus

Koer

Alates 2023 oleme ametlikult koostöös Remato OÜ haldusplatvormiga. Loome ühise koostöö raames turvalise objekti- ja varahaldus lahenduse. Seda kõike läbi mugava haldus äpi ja veebiliidese abil.  

Eesti Turvaettevõtete Liit (ETEL) on 1993 aastal loodud juhtivate turvaettevõtete poolt eesmärgiga koondada võimalikult laia turvalisuse tagamisel tegutsevat ettevõtete ringi ning esindada oma liikmete ühishuve suhetes riigi- ja kohaliku võimu asutuste ning teiste institutsioonidega.

 

Alates 2020 on Blackpoint OÜ Eesti Turvaettevõtete Liidu liige.